Menu
Your Cart

SÜZEN POŞET ÇAY

ANTİCOV / İMMÜNNO19
Yeni
ANTİCOV / COVİD19' A KARŞI AŞIDAN SONRA GELEN EN GÜÇLÜ KORUMA!KULLANILAN KISMI : Kurutulmuş yaprakları KULLANIM ŞEKLİ :Günde 2 sefer yemeklerden önce 1 su bardağı kaynar suya, 1 adet ilave edilip 5-10 dakika demlendikten sonra içilir.  UYARILAR : GEBELİK VE EMZİRME DÖNEMİNİN İLK 3 AYI KU..
Beyaz Çay
Yeni
BEYAZ ÇAY ( CAMELIA SINENSIS ) KULLANILAN KISMI : Kurutulmuş yaprakları BİLEŞİMİ : Kateşin, flor, manganez.                ..
FAT GAİN
Yeni
FAT GAİN / KİLO ALMANIN EN SAĞLIKLI YOLU KULLANILAN KISMI : Kurutulmuş yaprakları / Süzen Poşet Çay KULLANIM ŞEKLİ :Günde 2-3 sefer yemeklerden 45 dk önce 1 su bardağı kaynar suya, 1 adet ilave edilip 5-10 dakika demlendikten sonra içilir.  UYARILAR : GEBELİK DÖNEMİNDE KULLANILMAMALIDIR..
Fit' Roid
Yeni Çok Satan
FİT' ROİD KULLANILAN KISMI : Kurutulmuş yaprakları KULLANIM ŞEKLİ :Günde 2 sefer yemeklerden önce 1 su bardağı kaynar suya, 1 adet ilave edilip 5-10 dakika demlendikten sonra içilir.  UYARILAR : UYARI: Gebelik ve emzirme döneminde kullanılmamalıdır. Hipertiroidi olanların kullanmas..
Fito İmnun
Yeni
EKİNEZYA (ECHİNACEA PURPUREA) : F Kafeik asit türevleri, flavonoidler, alkamidler, suda çözünen polisakkaritler içerir. KURT ÜZÜMÜ( GOJİ BERRY) : Çok yüksek oranda C vitamini, 19 ayrı protein, 21 iz minerali, beta karot..
Fito Milk
Yeni
FRENK KİMYONU ( CARUM CARVİ ) : Frenk kimyonu meyvesinde uçucu yağ, sabit yağ, polisakkaritler, proteinler ve furanokumarin. Uçucu yağın içerisinde ise özellikle karvon ve limonen, karveol, dihidrokarveol, timol ve flavonoidler bulunmaktadır. ..
Fito'L
Yeni
FUNDA YAPRAĞI(CALLUNA VULGARİS) : Uçucu yağ, arbutin,erikrotin glikozitleri içerir. Hiçbir yan etkisi yoktur. HIBISKUS( HİBİSCUS SABDARİFFA L.) : Meyve asitleri, glikozitler, flavonoitler,müsilaj içerir. ..
Fito-Action
Yeni
FİTo-ACTİON KULLANIM ŞEKLİ :Günde 2 sefer yemeklerden önce 1 su bardağı kaynar suya, 1 adet ilave edilip 5-10 dakika demlendikten sonra içilir. UYARI: Gebelik döneminde kullanılmamalıdır. Bilinen ciddi bir yan etkisi yoktur. İÇİNDEKİLER: KARNIYARIK TOHUMU, REZENE, BAMYA ÇİÇEĞİ, MEYAN KÖKÜ, S..
Fito-Mig
Yeni
BİBERİYE( ROSMARİNUS OFFİCİNALİS ) : Uçucu yağ,kafeik asit türevleri,diterpenler,flavonoitler,triterpenler içermektedir. KEKİK OTU( THYMUS VULGARİS ) : Timol içermektedir ..
Fito-Reg
Yeni
ANEMON ÇİÇEĞİ (ANEMONE CORONARİA L.)                 ASLANPENÇESİ( ALCHİMİLLA ARVENSİS) ÇARKIFELEK OTU(PASSİ..
Fito-Relax
Yeni
ÇARKIFELEK OTU(PASSİFLORA İNCORNATA) HIBISKUS( HİBİSCUS SABDARİFFA L.) MELİSA YAPRAĞI(MELİSSA OFİCİNALİS) ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)